Domek Drewniany

Każdy z nas ceni sobie ciszę i spokój. Szczególnie każda osoba, która mieszka w mieście i na co dzień otoczona jest hałasem oraz spalinami. Warto zwrócić uwagę, że chociażby dla Poznania w  bardziej ruchliwych miejscach dzienny poziom hałasu wynosi 68 decybeli. Jest to poziom głośnej rozmowy. Odpoczynek w takich warunkach jest praktycznie niemożliwy. Z tego powodu nie ma się co dziwić, że tak wiele osób wyprowadza się na obrzeża miasta.

Niektórzy mają potrzebę, aby całkowicie przeprowadzić się poza miasto, inni wolą tylko czasem wyskoczyć poza miasto – decydują się wtedy na kupno domku letniskowego, który również spełni swoją rolę. Niezależnie od tego czy chcemy kupić całoroczny domek drewniany czy tylko letniskowy domek drewniany – warto, abyśmy mieli swoje miejsce w, którym możemy odpocząć od nie raz męczącej i stresującej codzienności.

Budowane przez nas domki drewniane wyróżniają się niezwykle wysokim poziomem jakości. Wynika to zarówno z tego, że nasi pracownicy są niesamowicie doświadczeni, ale również materiałów, które dobieramy do budowy. Świerk syberyjski, który jest podstawą każdej konstruowanej przez nas konstrukcji, zapewnia najlepsze parametry. Dzięki temu możemy pochwalić się setkami zadowolonych klientów z całej Polski. Jest to dla nas dumą oraz dalszym motorem do rozwoju.

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.