Budowa Domków Drewnianych

Budowa domków drewnianych wymaga szerokiego zakresu wiedzy oraz umiejętności, dlatego jest prawdziwym wyzwaniem, ale również i przygodą. Dla nas jest po prostu pasją. Funkcjonujemy na tym rynku już od niemal trzydziestu lat i posiadamy setki zadowolonych klientów z terenu całej Polski. Jest to dla nas powodem do dumy, ale również niezwykle silną motywacją, aby nieustannie poszerzać oraz ulepszać zakres swoich usług, aby być w stanie sprostać rosnącym wymaganiom rynku.

Domy drewniane posiadają zalety, których nie posiadają alternatywne technologie budowy. Przede wszystkim – wznoszenie tego typu budynków jest niezwykle szybkie. Dlatego jeżeli zależy nam na tym, aby mieć np. swój domek letniskowy jak najszybciej, wtedy budowa domków drewnianych jest najlepszym dostępnym rozwiązaniem. Istotne jest również to, że ceny tego typu konstrukcji są zdecydowanie mniejsze od budynków murowanych.

Z tego powodu wszelkiego rodzaju domki drewniane całoroczne, letniskowe domy z drewna etc. stają się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem, które pozwala coraz szerszej ilości osób na to, aby zamieszkać w zdrowym oraz oszczędnym domu. Tego typu budynki mogą być projektowane w bardzo różny sposób, najmniejsze konstrukcje zaczynają się od zaledwie paru metrów kwadratowych, a największe przebijają nawet granicę 100m2.

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.